ВИГОТОВЛЕННЯ УПАКОВКИ ДЛЯ ПРИКРАС

Упаковку для ювелірних прикрас невід’ємна складова самого виробу – цей універсальний аксесуар здатний стати своєрідним доповненням до цінної покупки. У красивій коробочці або стильному футлярі дарувати подарунок набагато приємніше.

Якщо ви є власником магазину прикрас в Україні, компанія “Goodwillpack” виготовить упаковку, яка буде продавати Ваші прикраси. Замовляючи оптом спеціалізовану упаковку, ви зможете забезпечити власний ювелірний бутік або торговельну точку всім, що так важливо для вашого клієнта!

Пакувальні матеріали розробляються безпосередньо під тип того чи іншого виробу. Вони можуть відрізнятися за кольором і формою, виготовлятися з різних матеріалів. У копанні “Goodwillpack” можете замовити:

– Коробочки для кілець: спеціальні футляри квадратної або круглої форми, виготовлені в класичному або креативному дизайні. Для оздоблення подібної упаковки для ювелірних прикрас використовуються пластикові матеріали, оксамит, натуральний шпон або метал, а також щільний картон.

– Упаковки для годинників – продукція, що характеризується не тільки зовнішньої естетичністю, але і стійкістю до пошкоджень.

– Коробочки для браслетів. Оснащуються зручним механізмом для відкривання, виготовляються у вигляді лаконічних, стильних футлярів, в яких можна не тільки дарувати подібні прикраси, а й зберігати його згодом.

– Коробочки і інші види упаковки для сережок – скляні, картонні, пластикові, оксамитові і не тільки.
Компанія “Goodwillpack” надаємо клієнтам висококласну упаковку, яка дозволить підкреслити ставлення дарувальника до вибору свого подарунка. Продукція має презентабельний вигляд, допомагає підтримати концепцію того вигляду виробу, яке вибирається.

Переваги виробництва упаковки для ювелірних прикрас у компанії “Goodwillpack”:
Пропонуються цікаві рішення для вашого бізнесу, включаючи упаковки з логотипом ювелірного бренду.

Працюючи з компанією Ви отримуєте:

– кваліфіковані консультації у виборі пакувальних матеріалів;

– вигідні ціни на продукцію для вашого бізнесу в Україні;

– комфортні умови оплати замовлень;

– організація доставки упаковки по всіх областях країни;

– знижки постійним клієнтам.

Замовити продукцію можна безпосередньо на сайті: Упаковка “Goodwillpack” або зателефонувати за тел. 067 233 16 42. Менеджер зв’яжуться з вами в робочий час!

x
Дякуємо за Ваше звернення

Ваша заявка надіслана.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

x
Обратная связь