KRAKEN BRAVE

Дизайнер: MORZA

У кожного браслета своя історія

Браслет Kraken – на застібці зображено легендарне морське чудовисько у формі спрута. З іншого боку застібки сілует парусного човна вікінгів “Драккар”. За легендою, на одному з таких човнів команда під керівництвом Нормана Лейфа Еріксона (Лейф у перекладі – Щасливчик), поборов свої страхи перед незвіданим морським простором, досягла берегів Америки у 1004 році. Вважається, що це перше відвідування материка, що відбулося за п’ять століть до Христофора Колумба.

Ціна: 2100 грн
Замовити

Стерлінгове срібло 925-ї проби
Натуральна шкіра ручного плетіння
14 штук срібних намистин, з яких зібрано закодоване слово “Brave”
Ручна робота

Термін виготовлення індивідуального браслета 1-3 дні.

Викликати кур’єра по Києву – 40 грн .;
Замовити доставку до найближчого відділення Нової Пошти, при попередній оплаті через картку ПриватБанку (** Якщо розрахунок проводиться безпосередньо при отриманні замовлення, в оплату також буде входити тариф Нової Пошти);
Доставка в будь-яку країну світу. Ми готові відправити Ваше замовлення поштою, DHL, UPS. В середньому вартість доставки складе ± 250 грн., Деталі уточнить менеджер.

Браслет KRAKEN BRAVE

Дизайнер: MORZA

Браслет «Kraken» – на застежке изображен легендарное морское чудовище в форме спрута. С другой стороны застежки силуэт парусной лодки викингов «Драккар», по легенде на одной из таких лодок, команда под руководством Норманна Лейфа Эриксона (Лейф в переводе – Счастливчик) победив свои страхи перед неизведанными морскими просторами, достигли берегов Америки в 1004 году. Считается первым посещением материка, которое произошло за V веков до Христофора Колумба.

На застежке морской крюк который проходит сквозь голову Krakena – что символизирует силу отваги, а также победу над собственными демонами и страхами.

Ціна: 2100 грн
1133
Замовити

Стерлинговое серебро 925-й пробы
Натуральная кожа ручного плетения
14 штук серебряных бусин, из которых закодировано слово “Brave”
Ручная работа

Срок изготовления индивидуального браслета 1-3 дня.

Вызвать курьера по Киеву — 40 грн.;
Заказать доставку до ближайшего отделения Новой Почты, при предварительной оплате через карточку Приват Банка (** Если расчет производится непосредственно при получении заказа, в оплату также будет входить тариф Новой Почты);
Доставка в любую страну мира. Мы готовы отправить Ваш заказ по почте, DHL, UPS. В среднем стоимость доставки составит ± 250 грн., детали уточнит менеджер.

Вам може сподобатися
x
Дякуємо за Ваше звернення

Ваша заявка надіслана.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

x
Обратная связь